Asjade tegelik seis EAG-s.

Kõik, mis muude teemade alla ei sobi
Sõnum
Autor
Autorestauraator
VVK liige
Postitusi: 3026
Liitunud: 01 Märts L, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn, Merivälja
Kontakt:

#21 Postitus Postitas Autorestauraator »

Teema jäi järsku vaikseks!

Arvan nii, et selline mõte, et EAG/Rain Vaikla või keegi teine, hakkaks nö. vahendajaks ja info edasiandjaks, ei sobi.
Esiteks on see vahendamine üsna tüütu töö. Alati leidub neid, kes tahavad oma pahameele ebaõnnestumise puhul kuskile välja valada ja siis see vaene vahendaja saab kõik enda kaela.
Teiseks, pole ju kellelgi õigust sellist infot edastada! Seda saab teha ainult siis, kui see info on omaniku enda poolt välja antud.

Kas üks selline kompromissettepanek ei sobiks:
Kasutame fooruminimesid ja aadressi asemal kasutaks e-aadressi?
Eesti on ju nii väike, et kui e-posti teel on esimene kontakt olemas, siis saab igaüks ise otsustada, kas tutvusega kaugemale ka minna, või mitte.
Terv. Märt Aarne
autorestauraator@gmail.com
Homepage: Autorestauraator

Veteran
VVK liige
Postitusi: 258
Liitunud: 04 Oktoober L, 2008 00:00
Asukoht: Viljandimaa

Vaba teema.

#22 Postitus Postitas Veteran »

Kujutan seda vahendamist niimoodi ette. Kui näiteks hr. Vaikla teatab mulle, et see ja see BMW- taastaja sooviks minu koordinaate konsultatsiooni vms. eesmärgil, või veelgi "ohutum", pakub mulle tolle abivajajaga kontakteerumise võimaluse, siis ma ise otsustan, kas hakkan tolle isikuga suhtlema, või mitte.

Mulle on helistanud mitmed vanatehnika taastajad ning vestluse käigus on selgunud mingil määral nende tegelikud huvid ning usaldusväärsus. Hr. Levolliga oli küll arusaamatusi alul, kuid ta asus ka otserünnakule, et kas teil on... Loomulikult mul polnud!
Olen nõus, et koormaks toda vahendajat, kuid palju neid varuosavajajaid ikkagi oleks?
Endal on näiteks üle mersu roolikarpe, ligipääsmatus EAG.s on mersuomanikke, kellel äkki on mulle vajalikud asjad.Töö seisab, mis teha?
Tervitab Enno Öövel.

alopex
VVK liige
Postitusi: 488
Liitunud: 11 Märts T, 2008 00:00
Asukoht: Viljandi

#23 Postitus Postitas alopex »

Kas ehk siin VVK võiks teha algust . Võiks ju eraldi link (pealkiri foorumis ) olla ja igaüks saaks siis panna oma andmed ja sõidukite pildid üles.
Nojah, ja ehk peaks ta olema kohe avalik, sest kui teha algul kinnine, siis äkki pärast mõnele ei meeldi, kui see tehakse avalikuks ?

Varavamehaanik
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 10 September N, 2009 00:00
Asukoht: Kuusalu
Kontakt:

#24 Postitus Postitas Varavamehaanik »

Autorestauraator kirjutas:Ei ole olemas tõelisi vanatehnikainimesi ja neid teisi...
... ja ma ei näe mingit põhjust vahe tegemiseks.
Mina teen näiteks vahet pühendumise ja investeerimise skaalal. Ja mina, või siis täpsemalt loominguline ühendus "Kuusalu Autobaas" ongi mõeldud esindamiseks. Ehk siis süsteem on selles, et kui mingi rikas kröösus või poliitiliselt laitmatut ametit pidav kodanik on mingis kirehoos või täiesti mõistusel olles soetanud endale vanatehnikat, olemata pühendumuselt vanatehnikahuviline, siis tal on mõistlik lasta oma varasid hallata mõnel vanatehnikahuvilisel, kes on asja sees põhjalikumalt. Rikkuril endal ei ole tihti maakera teiselt poolelt või vanglas istudes võimalik oma vanatehnikat hallata, aga tahaks, et see oleks heaperemehelikes kätes. Siis Kuusalu Autobaas esindab. Ei olegi vaja omanikul enesel suhelda mingite sumpsinäppijatega, sest selleks ei pruugi aega jätkuda. Samas ei saa ka jätta suhtlemata, sest lisaväärtus võib jääda teenimata ja mingi oluline info ebaolulisest eraldamata.

Ikka ja jälle püüan mina panna inimestele südamele, et vanatehnika ei ole mõeldud vaestele, kitsidele ja lollidele. Kui mõni arvab, et tema roostes tehnika on suurem kui elu ja pidevalt tahetakse seda temalt ära võtta, siis püüdku oma probleeme arstide abiga leevendada. Teine vanatehnikahuviline ei saa läbi foorumi teda kuidagi aitada.
Minu suhtlemiseks avatud vanatehnika on väljas www.polygonimatkad.ee ja suhtlemisest saadud tulu ületab kordades kulu, mis on tehtud valvesüsteemidele. Loomulikult on ka asju rotti läinud, kuid see pole asi, mille pärast elu mõtetuna peaks tunduma.
Mina olen üldjuhul suhtlemisaldis inimene ja tänu avalikule vanatehnikahuvile olen saanud asju ajada nii T¨ukotka kuberneri kui Rootsi kuningaga.
Samas on tunne, et kõik vanatehnikahuvilised juba ongi kahes foorumis ennast kasutajaks teinud ning avalikustunud ja need kelle käes on seisvad projektid ei ole üldse vanatehnikahuvilised vaid lihtsalt inimesed, kes ei suuda oma vara ja mõistust hallata. Nad on idioodid ja nendega ei saa arvestada ja nende käes olevat tehnikat tuleks pidada suvaliste kodanike käes olevaks tehnikaks ja nende nimesid ei saa vastavalt seadustele avaldada. Rahulikumalt võttes on lisaks idiootidele ka tavalisi inimesi, kelle kätte on vanatehnika sattunud, kuid neid eristab idiootidest koostöövalmidus ja nad on valmis oma asjadest sobiva tehinguga loobuma või vähemalt näitama. Neid inimesi ei ole mõtet tõesti mingi avalikustamise ja nimekirjastamisega tüüdata.

kass
VVK sõber
Postitusi: 200
Liitunud: 15 Oktoober K, 2008 00:00
Asukoht: Türi

#25 Postitus Postitas kass »

Kitsi ja lollina olen üldiselt Tõnu jutuga päri! ( Mitte et ma rikas oleks :cry: ). Aga paraku ei ole kõik vanatehnikahuvilised mitte kahes foorumis tegutsemas, on suur hulk selleala huvilisi, kes ei ole üheski foorumis osalemas, sealhulgas hulk ka näit. Unic-Moto klubi liikmeid. Mingi kontingent on selliseid, kes osalevad, loevad ja üldjuhul ei kirjuta.
Kuid põhimõtteliselt väljakäidud väitega päri, nagu alguses kinnitasin.

Automaaler
VVK liige
Postitusi: 127
Liitunud: 03 Aprill N, 2008 00:00
Asukoht: Tartu
Kontakt:

#26 Postitus Postitas Automaaler »

Varavamehaanik kirjutas:
Samas on tunne, et kõik vanatehnikahuvilised juba ongi kahes foorumis ennast kasutajaks teinud ning avalikustunud ja need kelle käes on seisvad projektid ei ole üldse vanatehnikahuvilised vaid lihtsalt inimesed, kes ei suuda oma vara ja mõistust hallata. Nad on idioodid ja nendega ei saa arvestada ja nende käes olevat tehnikat tuleks pidada suvaliste kodanike käes olevaks tehnikaks ja nende nimesid ei saa vastavalt seadustele avaldada. Rahulikumalt võttes on lisaks idiootidele ka tavalisi inimesi, kelle kätte on vanatehnika sattunud, kuid neid eristab idiootidest koostöövalmidus ja nad on valmis oma asjadest sobiva tehinguga loobuma või vähemalt näitama.
Antud lõigust tuleb siis nii aru saada, et:

- Need, kes pole huvitatud enda sõidukipargi demonstreerimisest laiale ringkonnale, kuna kohal käivate külastajate hulka võib sattuda ka mõni selline, kel ei liigu mitte just kõige ausamad mõtted peas,
- Need, kellede huvi ühe mootorratta või autoga tegelemise vastu ületab hetkel välja käiva rahalise võimaluse,
- Need, kellel pole sadu-tuhandeid kohe korraga enda masina(pargi) korrastamiseks kirvehinna eest ja konveiermeetodil välja käia, kuid kes raskuste kiuste suudavad ajapikku ükskord ka mõnele sõidukile uuesti eluvaimu sisse puhuda,

on idioodid ?

Või siis teine äärmus, et:
- Need, kes on valmis oma asjadest/vanadest sõidukitest loobuma müüja jaoks sobiva(loe: poolmuidu) hinnaga,

ei ole idioodid ?

zyndapp666
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 343
Liitunud: 02 Aprill K, 2008 00:00
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

#27 Postitus Postitas zyndapp666 »

Mina teeks selle nimekirja VVK-s kõigile nähtavaks, liitumine sellega ja oma andmete lisamine sinna täielikult inimese enda valikul ja vastutusel.
Mina lisaks sinna oma kasutajanime, pärisnime, oma olemasolevad projektid jm huvid ja nt. e-maili aadressi. Täiesti piisav et kontakti saada. Need kataloogid jäävad minusilmis veel aegadesse kui internet oli väga kauge ja võõras ja ainus võimalus oli inimesele helistada või uksetaha minna. Aga ajad on muutunud ja nüüd suhtlemine ju veel lihtsam, sest need kes suudavad oma info siin lisada suudavad kindlasti ka e-maili saata ja lugeda...
Samas kes tahab võib ju panna ka kõik andmed, tel., aadress jne. Aga et inimesi julgustada ja nimekiri liiga lühike ei saaks siis minumeelest oleks ka toimiv e-posti aadress hea kontakt.
Soovides parimat, Siim.

Autorestauraator
VVK liige
Postitusi: 3026
Liitunud: 01 Märts L, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn, Merivälja
Kontakt:

#28 Postitus Postitas Autorestauraator »

Kõigepealt, tuhat vabandust Veterani ees! .... kelle teema mina oma vanatehnikaregistriga ära risustasin.

Kuulanud igauguseid poolt ja vastujutte, olen jätkuvalt seda meelt, et sellisest registrist oleks kasu rohkem, kui kahju. Sellest seisukohast lähtuvalt ja arvesse võttes kõiksuguseid ettevaatusabinõusid, teen ettepaneku, et teeme midagi ära! Eks siis paistab, kas tuleb välja, kas midagi läks valesti jne.

Sissejuhatuseks konkreetne küsimus:
kas meie VVK-st on huvilisi, kes asjaga tegeleda tahaks? Peame nõu, kuidas ja kas leiaksime registripidaja?

Registripidaja kandidaadiks sobiks Zyndappi Siim väga hästi! Mida ise asjast arvad?
Terv. Märt Aarne
autorestauraator@gmail.com
Homepage: Autorestauraator

ingvar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 24 September K, 2008 00:00
Asukoht: läänemaa
Kontakt:

#29 Postitus Postitas ingvar »

Registri tegemise mõte ju täiesti normaalne . Kellegile abiks ikka.
Siin foorumis nt teemas : KINDRAL LAIDONERI MEMORIAAL 2009 ,on juba mingigi ülevaade olemas ja nimedki juures. Palju nendest foorumit kasutavad ? Kindlasti ei piirdu osalenute masinapark ainult ühe mootorsõidukiga. Memoriaalil osalenute nõusse saamisel registrisse kandmisel oleks juba kaasatud hulk „vanatehnikat“.
Aga see kõigest minu arvamus.

zyndapp666
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 343
Liitunud: 02 Aprill K, 2008 00:00
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

#30 Postitus Postitas zyndapp666 »

Autorestauraator kirjutas:Kõigepealt, tuhat vabandust Veterani ees! .... kelle teema mina oma vanatehnikaregistriga ära risustasin.

Kuulanud igauguseid poolt ja vastujutte, olen jätkuvalt seda meelt, et sellisest registrist oleks kasu rohkem, kui kahju. Sellest seisukohast lähtuvalt ja arvesse võttes kõiksuguseid ettevaatusabinõusid, teen ettepaneku, et teeme midagi ära! Eks siis paistab, kas tuleb välja, kas midagi läks valesti jne.

Sissejuhatuseks konkreetne küsimus:
kas meie VVK-st on huvilisi, kes asjaga tegeleda tahaks? Peame nõu, kuidas ja kas leiaksime registripidaja?

Registripidaja kandidaadiks sobiks Zyndappi Siim väga hästi! Mida ise asjast arvad?
olen esmaspäeval Eestis tagasi ja teen otsa lahti! Ja kui minu tegemistega rahule jääte, olen nöus jätkama sellega.
Soovides parimat, Siim.

Vasta

Mine “Vaba teema”