Kindral Laidoneri Memoriaali järelkajad!!

Kõik, mis muude teemade alla ei sobi
Sõnum
Autor
alopex
VVK liige
Postitusi: 488
Liitunud: 11 Märts T, 2008 00:00
Asukoht: Viljandi

Kindral Laidoneri Memoriaali järelkajad!!

#1 Postitus Postitas alopex »

Tere,
Pange kirja, mis meeldis ,mis mitte, fotod, videod jne.

Minule igatahes meeldis ja müts maha peakorraldajate ees !!

http://www.24tundi.ee/?id=135926

miilits
VVK sõber
Postitusi: 98
Liitunud: 09 Detsember T, 2008 00:00

Võiduajamine.

#2 Postitus Postitas miilits »

Kõik oli ilus ja kena välja arvatud kolonni vedamise kiirus, tuleb arvestada, et kolonnis on ka mitte vähe õhkjahutusega masinaid ja sellise "aeglussõidu" korral küpsetab ka sidurid ära esimene masin oleks pidanud vähemalt 5km kiiremini sõitma ja kõik oleks olnud korras! :(

Autorestauraator
VVK liige
Postitusi: 3026
Liitunud: 01 Märts L, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn, Merivälja
Kontakt:

#3 Postitus Postitas Autorestauraator »

Loodan, et kõik osalejad on ilusti koju jõudnud! Ja kui veel ei ole, et jõuaksid!
Suur tänu kõigile osalejatele, nii kodu-, kui välismaal! Ilma teieta ei oleks vanatehnikaürituste korraldamine võimalik.

Tänan kõiki VVK inimesi, kes lahkesti abiks olid, kõiki foorumikülalisi, kes abi pakkusid ja ka tõhusalt abis olid. Kõigi abimeeste üleslugemine ei ole võimalik, teid oli lihsalt väga palju!
Tänud ka kõigile toetajatele, kes olid abiks mitmesuguste rahalist ressurssi nõudnud küsimuste lahendamisel.

Tänud Raivo Hannusele ja Üllar Suvemaale ning nende kaastöötajatele ja pereliikmetele, ilma kelleta oleks nii suure ettevõtmise korraldamine mõeldamatu!

Ilmaga läks seekord, nagu läks. Oleks võinud ka hullemini minna.
Ja tänud kõigile pilditegijatele, kes seda ettevõtmist vahendanud on. Pille Russi pildid on tõesti head!

Suur tänu meeldiva koostöö eest!
Pildid: http://www.rallifotod.eu/album193/fotod.html
Terv. Märt Aarne
autorestauraator@gmail.com
Homepage: Autorestauraator


kass
VVK sõber
Postitusi: 200
Liitunud: 15 Oktoober K, 2008 00:00
Asukoht: Türi

#5 Postitus Postitas kass »

Jaa, oli uhke üritus ! Oli nii hea üritus, et minu kodune arvamusliider ja visionäär (kes muidu minu õhinal alustatud vanatehnika alase jutu peale tavaliselt püsti kargab ja demonstratiivselt kassiga vestlema tõttab) tegi mulle ametlikult ülesandeks avaldada virtuaalset tänu kõigile korraldajatele ja suurevaevanägijatele !
Seega on toimunud üritus väikese lisaväärtusena parandanud ka minu kodust vanatehnikakoli alast kliimat. Arvamusliider tunnistas laupäeva õhtul, et jäi kõigega väga rahule , ja et ilmselt paremini poleks olnudki sellist üritust enam võimalik korraldada. Reede hommikul oli ta kaunis vastumeelselt ja pessimistlikult Viimsi poole teele asunud, aga laupäeva õhtuks, olles võtnud üritusest kõik mis võimalik (peale tasuta õlletopsi, kuna oli kaine autojuht) - nii Ikarusi ja auruvedurisõidu ja Pärnu paraadsõidu mustas Volgas jne...oli suhtumine hoopis teine! Nii tulebki naisi kasvatada ja arendada, kvaliteetüritustega, kannatlikult ja vähehaaval, kurjustamisega neid ei murra . Muidugi oleks olnud võimalik veelgi paremini, aga oli tõesti üllaltavalt hästi tehtud ja sujus uskumatult libedalt ja ilma tõsiste tõrgeteta.
Toimunud üritust saab mahult võrrelda vist ainult Sajandi suursõiduga.
Loodan, et majanduslikult üritus korraldajatele väga suurt miinust ei toonud, minu jaoks oli see majanduslik pool kõige üllatavam.
No ja tagasihoidlik tunnustus ja tänu ka minu poolt Organiseerijatele !

siimlane
VVK liige
Postitusi: 281
Liitunud: 12 Märts K, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn

#6 Postitus Postitas siimlane »

Minu poolt ka suured tänud korraldusmeeskonnale. Sellist kampa ikka igapäev meie teedel sõitmas ei näe:) Olgugi, et jäin ilma esimese päeva võistlusest sain Pille piltide abil ennast järele aidata.

Siim
Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
Motorkuli FV-60 '1967
White T9 '1966

indrek
VVK liige
Postitusi: 39
Liitunud: 10 Märts E, 2008 00:00
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

#7 Postitus Postitas indrek »


miilits
VVK sõber
Postitusi: 98
Liitunud: 09 Detsember T, 2008 00:00

#8 Postitus Postitas miilits »

Korraldus oli hea, veel ka küsimus - kas võistluste punktitabel ka välja riputatakse.

Autorestauraator
VVK liige
Postitusi: 3026
Liitunud: 01 Märts L, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn, Merivälja
Kontakt:

#9 Postitus Postitas Autorestauraator »

Punktitabel tuleb!
Andke natuke aega, me ju kõik amatöörid ja muud tööd tuleb ka teha (natuke).
Terv. Märt Aarne
autorestauraator@gmail.com
Homepage: Autorestauraator

Karu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 01 Juuni P, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn Vabriku 6
Kontakt:

#10 Postitus Postitas Karu »

Kui keegi aru ei saanud miks Uralist BMW sai siis : Uralil käis 1km peale starti klapp pähe, potsutasin ühe püti ja kolinaga sõbra juurde viimsisse ja sealt kimasin koju ja võtsin bmw :D
klaaskuulprits, al. keevitus, valuvelgede remont, kroom detailide taastamine. www.valuvelg.com

Vasta

Mine “Vaba teema”