Kurtna laat

Kõik, mis muude teemade alla ei sobi
Vasta
Sõnum
Autor
alopex
VVK liige
Postitusi: 488
Liitunud: 11 Märts T, 2008 00:00
Asukoht: Viljandi

Kurtna laat

#1 Postitus Postitas alopex »

Ise ei käinud, aga huvitav oleks teada, kas keegi midagi kasulikku ka sai ?
Näidake oma leiud ette :lol:

eino
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 05 Detsember R, 2008 00:00
Asukoht: saue
Kontakt:

#2 Postitus Postitas eino »

Käidud sai. muidugi raske on juba vanakestele sealt midagi leida, puha emid, jawad ja nii edasi aga eks on ka nende asjadele otsijaid. kui midagi leiad siis hinnad kolosaalsed, kahjuks ebayst võib odavamalt saada, viimane aasta olen päris palju asju omale sealt hankind. hommegi lähen postist Villiersi mootorit ära tooma. Aga ühe õli manomeetri leitsin mis sobib minu Minile temperatuuri kella kõrvale.
Aga üldiselt oli põnev vaadata ilusaid taastatuid autosid (eesti omad) ja leedukate traktoreid.
Tänud taas korraldajatele on olnud tublid ja vastupidavad sellise turu korraldamisel.

eino :D
Viimati muutis eino, 04 Mai E, 2009 07:53, muudetud 1 kord kokku.
alati oodatud pakkumised Walter/Villiers 350 35a. kirjandusele ja varuosadele.<br>Otsin inimest kes remondiks Villiersi mootori väntvõlli.<br>http://album.ee/album/543037/50257025<br>

siimlane
VVK liige
Postitusi: 281
Liitunud: 12 Märts K, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn

#3 Postitus Postitas siimlane »

Tere

Minule oli üritus väga kasulik - sain endale vanatüübilise Pannonia signaali, Pannonia esiklaasi, käigukangi ning uhiuue VT-2 tagatule(tilgakujulise). Lisaks ühe pooliku mootori ning esikahvli. Hinnad on teinud kolossaalse hüppe üles nagu alati. Õnneks olen juba varuosi endale niipalju muretsenud, et väga midagi enam vaja pole:)

Tervitades,
Siim
Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
Motorkuli FV-60 '1967
White T9 '1966

raivo229
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: 01 Veebruar P, 2009 00:00
Kontakt:

#4 Postitus Postitas raivo229 »

Üritus oli kasulik, sain oma 49-le mõistliku hinnaga kalasaba summuti otsad, kroom tuleb küll uuendada. Lisaks tagavaraks releeregulaatori. Veel sattus kätte A. Palu "Mootorratta juhi õpik" 1953 aastast
M-401-le sain korraliku tagatule koos klaasiga. Ilmselt tuleb järgmine laat mosse mootori juppidele rohkem tähelepanu pöörata, kuna mootori remont suvel plaanis. Hetkel veel seda kraami liigub.
Statsionaarmootorile juhtus kätte Wico taktmagneeto
Meeldiva lisana saatis üritust üllatavalt soe ilm

miilits
VVK sõber
Postitusi: 98
Liitunud: 09 Detsember T, 2008 00:00

Tagadi laat.

#5 Postitus Postitas miilits »

Mina sain tsiklimehe nahkmantli ja väga soodsalt tänu heale ja suurele sõbrale.

Vasta

Mine “Vaba teema”