Plokki sissemurdund polt

Kõik, mis muude teemade alla ei sobi
Sõnum
Autor
Jossu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 82
Liitunud: 03 Märts E, 2008 00:00
Asukoht: Tartu/Saaremaa

Re: Plokki sissemurdunud polt

#11 Postitus Postitas Jossu »

Veteran kirjutas:Baltic Bolt- st saab igasuguses mõõdus ja erineva pinnakattega polte, seibe, mutreid ja tuhat muud meiesugustele vajaminevat toodet,

Terv. Enno.
Kus Tartus see kauplus asub?
Netileheküljel näitab, et minule lähim koht on Viljandis.

indrek
VVK liige
Postitusi: 39
Liitunud: 10 Märts E, 2008 00:00
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Plokki sissemurdunud polt

#12 Postitus Postitas indrek »

Jossu kirjutas: Kus Tartus see kauplus asub?
Netileheküljel näitab, et minule lähim koht on Viljandis.
Riia mäel, sõjakooli taga, tankla kõrval.

Huvitav tõesti, et kodulehel kirjas ei ole, äkki hiljuti ära kolinud...

Jossu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 82
Liitunud: 03 Märts E, 2008 00:00
Asukoht: Tartu/Saaremaa

#13 Postitus Postitas Jossu »

käisin seal baltic bolt-is, eesimaine nimi oli seal Kruvimaailm vms.
Seal polnd tuhkagi, küll leidsin lasitast ''sarnase', pea on teine ja 10mm lühem, huvitav kas julgeb neid plokki keerata, ehk liiga lühikesed?

tai
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 21 Märts L, 2009 00:00

#14 Postitus Postitas tai »

Mina ei teeks nalja sellise olulise polt liitmikuga. Balti polt ei ole minu teada ikkagi kruviturg. Kui mõõdud teada saab ju alati ka suurest linnast korraliku poldi teele panna. Isiklikult paneks sinna ka natuke kõvema poldi kui tavaliset jaemüügis pakutakse.

zyndapp666
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 343
Liitunud: 02 Aprill K, 2008 00:00
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

#15 Postitus Postitas zyndapp666 »

Kui Baltic Bolt-is kohapeal ei ole, siis seal saab erinevatest kataloogidest ikka igasugu imeasju tellida - ilmselt sealt leiad ka endale sobiva mõõdu. Samas olen vahel huvitavaid seibe ja polte ka Würth-ist saanud... :roll:
Soovides parimat, Siim.

Veteran
VVK liige
Postitusi: 258
Liitunud: 04 Oktoober L, 2008 00:00
Asukoht: Viljandimaa

Plokki murdunud polt

#16 Postitus Postitas Veteran »

Kruvimaailm? Ei, see pole see! Baltic Bolt on " eestimaiselt ikka B B. Mulle see firma sümpatiseerib, sest sealt saab ikka KÕIKE. Tõin sealt näiteks oma 40. a. M - B -le esiratta laagrite vahetusel ilmnenud rikutud stopperseibi asemele 1:1 uue. Samuti sain sealt mitut sorti peaga sirge ( vanatüübilise ) kruvikeerajasälguga kroomkattega polte ja kruvisid.
Soovitan soojalt kõigile ja siinkohal tänud hr. Vilule, kes mu "õigele" teele juhatas!

Terv. Enno.

Jossu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 82
Liitunud: 03 Märts E, 2008 00:00
Asukoht: Tartu/Saaremaa

#17 Postitus Postitas Jossu »

Igaljuhul tartus seal võru tänava ühe nurgapeal oli bb ja kruvimaailm ühe nimetusega ja ühes letis. Ploki keerasin kinni, 9 tk läksid vanad poldid ja üks uus lühem. Kinni võtsid kõik. Kuid nüüd, käisin kohalikus vene autovaruosade poes ja ennäe, vist oli 011 vms mille poldid täpselt samasugused, isegi sisekuuskant peaga. Pikkus jms kõik klappisid, missest et vindi osa oli kõvasti pikem....

miilits
VVK sõber
Postitusi: 98
Liitunud: 09 Detsember T, 2008 00:00

#18 Postitus Postitas miilits »

Baltic Bolt pakub isegi tollmõõdus erinevaid polte ja mutreid, rääkimata meetermõõdust.

Vasta

Mine “Vaba teema”