EVK atribuutika

Kõik, mis muude teemade alla ei sobi
Vasta
Sõnum
Autor
Autorestauraator
VVK liige
Postitusi: 2979
Liitunud: 01 Märts L, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn, Merivälja
Kontakt:

EVK atribuutika

#1 Postitus Postitas Autorestauraator »

Tere.
Andres Valgerist organiseerib klubi märgiga särkide tellimist:

Särk on kvaliteetne, lühikeste varrukatega, värvus helesinine (manuses Oxford Blue). Tikitud klubi märk tuleb tasku peale. Varruka äärele tumesinisega http://www.vanatehnika.ee

Kes soovib suuruse tabelit, küsi eraldi Andreselt või Märdilt.
Kuna normaalse kvaliteediga särke, eriti kõhukamatele, ei ole poes nii väga saada, siis on võimalus tellida antud särgi mudelit ka täiendavalt kõigis manuses toodud värvides ja suurustes. Selle täiendava tellimusega ei kaasne sümboolika tikkimise kohustust, aga ega vist pole ka keeldu seda tikkida.

Särgi hinnaks tuleb 19€ + km. Lisandub ühekordne tasu tikkimise programmi eest 40€ + km, mille jagame särkide arvule ja tikkimise tasu ca 6€+ km. Täpset tikkimise hinda ei saa öelda, kuna see sõltub pistete arvust ja seda veel ei tea, kuna ei ole programmi.

Kes soovib, siis tellimus tuleks saata Andresele reede õhtuks (23.03.18), seal peaks siis olema suurus S - 6XL, särkide arv ja kui on värvuse osas erisoovi, siis ka täiendava särgi värvus ja suurus.
andres@tartuept.ee

Pilt

PS. natuke samasse teemasse...
Olen ise "mütsikandja". Ilma peakatteta käin isegi suvel harva. Seepärast käin välja mõtte, et kui teeks ka klubi mütsi?
Olen seda teemat arutanud Raivoga ja mõningaid fotosid uurinud. Päris seda, mida otsiks, pole fotona leidnud. Aga Markus Järvil oli ühel sõidul selline müts peas, küll veidi päevinäinud ja väsinud välimusega.
Mida mõttest arvatakse? On head pilti?

Pilt
Terv. Märt Aarne
autorestauraator@gmail.com
Homepage: Autorestauraator

Vasta

Mine “Vaba teema”