BMW 321

Kõik, mis muude teemade alla ei sobi
Vasta
Sõnum
Autor
rudolf
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 20
Liitunud: 24 November L, 2012 10:14

BMW 321

#1 Postitus Postitas rudolf »

Tere.
Olen mõned aastad jälginud kogu vanatehnika foorumit ja on tekkinud küsimus,et igasugu autosid on piltidel näha,peale 321 BMW.
Kas need pole nii atraktiivsed,et pildile jääda,või neid lihtsalt pole olemas?Kui kellelgi on pilte üritustelt kus osaleb ka mõni 321 palun saata,kas otse või PS.Pilt peaks olema autost,mitte üritusest.(e.s.Üritusel osalenud autost)

Ette tänades:Rudolf

Aspelund
VVK liige
Postitusi: 289
Liitunud: 01 August R, 2008 00:00

Re: BMW 321

#2 Postitus Postitas Aspelund »

Juhuks, kui see leht tundmata: http://eag.vanatehnika.ee/m3a.html

A.
Viimati muutis Aspelund, 13 Mai R, 2016 16:15, muudetud 1 kord kokku.

Autorestauraator
VVK liige
Postitusi: 3026
Liitunud: 01 Märts L, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn, Merivälja
Kontakt:

Re: BMW 321

#3 Postitus Postitas Autorestauraator »

Tere.
Rain Vaikla on kõik avaldatud ja kokku kogutud pildid EAG-sse kogunud. Kindlasti kuskil, midagi, on veel. Aga ilmselt mitte palju.
Mis sinu taotlus on? Kas ainult nostalgia, või on mingi konkreetsem eesmärk, mingi koht, sõlm vms?
Mul on sellest mudelist töö tegemise käigus pilte palju kogunenud, aga need ei ole muidugi ilupildid.

Miks neid autosid ja pilte nii vähe on? Olen Eestis sõitmas näinud paari isendit, needki on vahelduva eduga sõiduvõimetud. Omal ajal, kui 50-ndatel koolipoiss olin, siis neid tänavapildis ikka oli. Aga ära nad kadunud on! Miks see mudel praegu Eestis eriti popp ei ole? Raske vastata, aga eks see ida-tsooni "märk" on tal vist ikka küljes. Enne sõda tehti teda ka, aga vähem. Mitu korda rohkem tuli neid ikka DDR-ist.
Terv. Märt Aarne
autorestauraator@gmail.com
Homepage: Autorestauraator

Vasta

Mine “Vaba teema”