Elekter

Kõik, mis muude teemade alla ei sobi
Sõnum
Autor
Autorestauraator
VVK liige
Postitusi: 3026
Liitunud: 01 Märts L, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn, Merivälja
Kontakt:

Re: Elekter

#11 Postitus Postitas Autorestauraator »

Andres kirjutas:... Nagu mobla operaatorite puhul kaotab ikka püsi kunde ja kõige litsim klient on alati võidus.
Nii on! Mul hea näide omast käest võtta. Muhu Sass rääkis suvel, et tal on oma operaatorist kõrini, vahetab uue vastu ja see uus oli just minu operaator. Jutustab, millised head tingimused talle pakuti ja veel kallima otsa telefon ka kauba peale. Mul hakkas ila jooksma, kui kuulasin. Olen ühe operaatori kunde olnud ilmselt mingid 15 aastat, kogu pere ka veel lisaks.

Käisin siis ka rääkimas, et kas saaks ka vähe paremat lepingut? No rääkisin, mis ma rääkisin, midagi eriti head ei pakutud.
Läksin siis teise firmasse, sinna kust Sass ära tuli.... ja mulle, tänavalt tulnud kundele pakuti väga head paketti. Vahetasingi operaatori ära.

Loo moraal on selles, et meie ärikultuuris ei hinnata püsikundet, seda, kes 15 aastat on truult firmasse raha kandnud. Temale vaadatakse nagu lollikesele: las maksab! Moositakse tänavalt tulnud juhukundet.

Kui olin vahetuse teinud, ärkas vana operaator ka üles ja pakkus ka päris häid tingimusi. Aga hiljaks jäid...
Terv. Märt Aarne
autorestauraator@gmail.com
Homepage: Autorestauraator

Vasta

Mine “Vaba teema”