Eesti Vanamootorrattaklubi "Unic-Moto"

Eesti erinevate vanatehnikaklubide avalikud teated
Vasta
Sõnum
Autor
Varavamehaanik
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 10 September N, 2009 00:00
Asukoht: Kuusalu
Kontakt:

Eesti Vanamootorrattaklubi "Unic-Moto"

#1 Postitus Postitas Varavamehaanik »

Eesti Vanamootorrattaklubi "Unic-Moto" koduleht asub aadressil www.unic-moto.ee ja seal on lähemalt kirjas ka klubi ajalugu ja toimimise põhimõtted. Klubi postiaadress on Kurtna, Mootorrattamuuseum ja Tallinna huvilised käivad koos iga kuu esimesel teisipäeval kell 19.00 Rahumäel Alfredi pubis. Õlejäänud piirkondade liikmed käivad enamasti üksteise juures koduses klubivormis.

Klubil on ligikaudu 100 liiget, kelle peamiseks edasiviivaks jõuks on huvi vanade mootorrataste vastu. Klubisse kuulumise esmaseks tingimuseks on huvi olemasolu vanade mootorrataste vastu.
Kuid paljudes klubiga suhtlevates inimestes on tõusnud esile küsimus, kas klubil mootorrattaid ei olegi. Peame tõdema, et klubil ei ole, aga mõnel liikmel on, ühel on lausa terve muuseumi täis ja teistel muidu palju huvitavaid tsikleid. Ehk siis teisisõnu on tegu huviklubiga, mitte klassikalises mõttes mootorrattaklubiga.

Mida aga Eesti vanamootorrattaklubilt oodatakse? Kuidas võiks edasi areneda? Kas edendada rohkem huviklubi liini, ehk koguda kirjandust ja mälestusi või rõhuda rohkem klassikalisele MC liinile, mis eeldaks ranget vormi ja kohustuslikke kilomeetreid?
Üks ei välista teist, kuid arutleda võiks siiski.

Varavamehaanik
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 10 September N, 2009 00:00
Asukoht: Kuusalu
Kontakt:

#2 Postitus Postitas Varavamehaanik »

Kiire info kõikidele Eesti Vanamootorrattaklubi "Unic-Moto" liikmetele!

Kõik vanamootorrattaklubi liikmed saavad tellida rätsepatööna oma headuses tuntud vanamootorratturi sooja ja hõbetikandiga fliisi.
Nüüdseks on selgunud, et fliisi hind klubiliikmele ja tema lähedastele inimestele on 500 krooni. Ülejäänud ei saagi seda fliisi tellida.

Võta mõõdulint ja mõõda enda peal käise pikkus, mõõtmist alusta kaelast ja mõõda kuni sinnani, kus käis otsa saab. Seejärel tuleb mõõta kaela ümbermõõt, kõhuümbermõõt ja rinnaümbermõõt. Lõpuks tuleb mõõta soovitava fliisi üldpikkus, ehk siis kurguaugust naba alla.

Näidis:
Nimi.........
Kael ....cm
Käis ....cm
Kõht ...cm
Rind ....cm
Üldpikkus ....cm

Andmed tuleb saata 24.jaanuari 2010 õhtuks Agur Lundenile meilaadressile wildstar22la@gmail.com või sms-iga 53337763. Üle tuleks mõõta ka naine, pruut, armuke, ema, vanaema, lapsed ja teised lähedased inimesed, keda on plaanis kaasata vanamootorratta sadulasse. Kõik kes saadavad vajalikud andmed, saavad spetsiaalselt endale õmmeldud fliisi, pika mõtlemisega inimesed, saavad valida üldiste suuruste vahel (M,L,XL,XXL) ja mõned jäävad üldse ilma. Naiste mõõdud jäävad ametkonnasiseseks kasutamiseks.

Vasta

Mine “Klubide teated”