17. Kokkupanek

Vasta
Sõnum
Autor
siimlane
VVK liige
Postitusi: 278
Liitunud: 12 Märts K, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn

17. Kokkupanek

#1 Postitus Postitas siimlane »

Tere

Kuud mööduvad kiiresti ja pole vahepeal jõudnud autoteemat uuendada, aga siinkohal parandan oma vea. Sain kere kätte märtsis ja kohe algasid suuremahulised koostamistööd - eesmärgiks oli auto omadele ratastele saada, aga nagu ikka ei olnud asi nii kerge nagu varem tundus.

Esimeseks koostetööks oli remontida roolilatt, et saaks kogu esirataste sektsiooni kokku panna. Selline nägi see välja siis kui sai esirattad auto alt ära lammutatud:

ZF roolilatte saab isegi tehaseremondituna osta aga võtsin siiski kätte ja tegin ise vajalikud remonttööd ära. Lasin ära vahetada ka ühe puksi ning praegu on kõik täpselt nii nagu peab.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Sealt edasi liikusin esivedrustuse kummipukside juurde - sain neid lausa kaks korda paigaldada. Esimesel korral väga hästi ei õnnestunud - seetõttu tellisin uued puksid ja teisel korral läks juba oluliselt paremini. Nimetame seda koolirahaks:)

Autole said alla used Bilsteini püstakud koos uute amortidega, uued rattalaagrid ja üldse kõik kuluosad. Rummud ja esimesed pidurisadulad läbisid nooreduskuuri soodapritsis ning poldid külastasid Volta nimelist asutust.

Pilt

Tagarataste juures said õõtshoovad use värvkatte, panin uued rattalaagrid, remontisin pidurisadulad ja kogu auto sai uued piduritorud. Enne kui hakkasin uusi torusid valmis painutama laotasin kõik vanad torud põrandale laiali, et saaks aru, kuhu
mingisugune jupp käib. Olgugi et lammutamise käigus tegin ca 400 pilti, tundub et kõikidest olulistest sõlmedest pilte ikkagi ei ole.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
Motorkuli FV-60 '1967
White T9 '1966

Vasta

Mine “Porsche 911T (1969) [siimlane]”