1. leht 1-st

1. Eellugu

Postitatud: 08 August E, 2011 22:38
Postitas siimlane
Tere

Kuna olen juba ammu tahtnud endale esimese generatsiooni Porsche't osta siis minu tuttavatele ei olnud see uudis, et ühel hetkel sai asi teoks tehtud. Uurisin mitu kuud erinevaid müügisaite internetis ja lisaks sai ka Saksamaal ja Hollandis luurel käidud. Igal juhul ühel hetkel tegin kauba ära ja http://www.stolzeclassiccars.nl/ nimelisest kohast auto ära toodud.

Taustainfot veel niipalju, et see auto on imporditud Californiast 2010 aastal ja tänu sellele on kere suhteliselt heas korras - seda arvan praegusel hetkel aga lammutustööde edenedes võib see muutuda;). Seevastu armatuur on liiga palju aega veetnud päikese käes ja seetõttu väga praguline. Üleüldse on kõik kummidetailid igasuguse plastsuse minetanud.

Mootori poole pealt on tegemist kaheliitrise kuuesilindrilise boksermootoriga Porsche koodnimetusega 901/16, mis töötab Weberi karburaatoritega. Käigukast on 5 käiguline nn. dogleg lülitusega. Esialgsel ülevaatusel on auto suhteliselt komplektne - lisatud on MSD süütesüsteem, suuremad Fuchs-i valuveljed ja aftermarket õhupuhasti.

Mootor hetkel ei tööta - proovisin käsitsi ringi ajada ja ühes positsioonis kiilus kinni ja ei hakanud jõudu kasutama. Niikuinii tuleb teha mootorile kapitaalremont.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt