Vaporblasting teenus Tallinnas

Siit leiad kõikvõimalikku infot, kontakte ja kommentaare vanatehnikaga seotud teenuste, kaupade jne. kohta
Vasta
Sõnum
Autor
anti_biootikum
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 02 Märts T, 2021 16:18

Vaporblasting teenus Tallinnas

#1 Postitus Postitas anti_biootikum »

Tere,

Pakun vaporblast teenust Tallinnas. Pildid olen lisanud Instagrami kontole. Fotoaparaat ei ole veel nii suur sõber, et detailide kogu ilu välja tuleks. Päriselus on need kenamad. Kes ei tea, siis vaporblast on vee, suruõhu ja abrasiivi prits, mis erinevalt kuivast abrasiivist, pinda ei eemalda. Vabalt võib töödelda laagripesasid, tihenduspindasid, silindreid jne. Sobib väga hästi värvilise metalli puhastamiseks. Kummist detailid saavad nagu uueks. Tegemist on kemikaalivaba töötlusega, mis ei saasta kuidagi loodust. Õli jäägid korjan veest välja, enne kui see uuesti ringlusesse läheb.

Töötluse hind on 35 €/h ja orienteeruvad töötlusajad olen lisanud mõningastele piltidele Facebooki lehel.

Need kellel FB-d ja Instat ei ole, paar pilti Google draivi kaustas.

Asjad mida silmas pidada:
Palun eemaldada detailidelt silikoon ja liiv/muld - need saastavad töötluse vett. Õli ja tahmajäägid ei valmista probleemi.
Kuigi saab ka hakkama, siis värvi eemaldamiseks ei ole tegemist kõige optimaalsema lahendusega.
Musta metalli teeb ka ilusti puhtaks, kuid vee ja õhuniiskuse toimel tuleb detailidele peale pinnarooste. Silindrite puhul olen pinnad peale töötlust kuivatanud ja õliga katnud.

Parim viis ühendust võtta on telefoni teel: 55673424 või meil vaporblast@dafco.ee

Minu eesmärk on pakkuda võimalikult kvaliteetset teenust kättesaadava hinnaga.

Vasta

Mine “Kasulikud Pakkumised”