Indiani jälgedel

Vasta
Sõnum
Autor
Veteran
VVK liige
Postitusi: 258
Liitunud: 04 Oktoober L, 2008 00:00
Asukoht: Viljandimaa

Indiani jälgedel

#1 Postitus Postitas Veteran »

Lahkunud Endel Eek Tänassilmst pajatas, et tal olnud kunagi Indian mootorratas. Oli seda remontinud ja ka proovisõitu teinud, kuid kuna ratta juhtimine oli käsikäikude ja jalgsiduri tõttu izimehele võõras, siis oli see ainuke sõit lõppenud üle maantee pajupõõsas. Nii ta selle ratta ühele linnamehele maha müünud oligi.
Temalt siis saingi uue omaniku nime ja aadressi, kuid kui ma Pärnu mnt. seda maja otsisin, siis sellist majanumbrit lihtsalt ei eksisteerinud! Endel jäi aga kindlaks, et andis mulle õige aadressi ja nii asi seekord jäigi.
Möödus vist paar aastat, kui juhuslikult kuulsin uuesti sellenimelisest mehest, kes elas oma majas järve äärses rajoonis. Igaks juhuks läksin küsima, sest ega küsijat ju ei lööda. Selgus, et oligi õige mees, ainult et tema oli varem elanud Riia mnt. mitte Pärnu mnt .No oli mis oli, lõpp pli iga tahes hea!
Tsikkel oli siis Indian-Scout 1928, aga ratas pidi asuma tema vanas elukohas ühe memme kuuris. Küll aga sain kohe näha ja endale ratta spidomeetri koos trossiga, mille mees garaazi seinalt rippumast võttis.
See oli eht Corbin Brown isiklikult!

Pilt

Ratast ma seekord ei näinudki, omanik lubas memmega kokku leppida enne.

Terv. Enno Öövel.

Vasta

Mine “Le Grimpeur (1924) [Veteran]”