Müügiks mootorratta juppe

Kui Sa soovid midagi müüa või vahetada
Sõnum
Autor
indrek
VVK liige
Postitusi: 39
Liitunud: 10 Märts E, 2008 00:00
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

#21 Postitus Postitas indrek »

Ma arvan, et arutelu algatanud kuulutus oli siiski asjakohane.

Samuti nagu Kurtnas või mis tahes laadal või ka muude foorumite täikanurgas moodustab müüdavast kaubast ligi 90% utiil. Selle 10% üles leidmiseks aga ei ole tihti müüjal vastavat kompetentsi. Loomulik. Nii ka see võrriosade kuulutus - muidu täiesti väärtusetu ja katkise umbes 80ndatest pärineva võrrikola sees näeb hoolikal vaatlusel üksnes D4 abimootoritel kasutatavat katkestit, mille olemasolustki teema algataja ilmselt ei olnud teadlik, kuid nende katkesti kontaktide ostmiseks olen näinud viimase aasta jooksul foorumites vähemalt üht ostukuulutust.

Tõsi - selle muu mudru nägemine on profaani silmile üsna häiriv.

EDIT: Võib-olla peaksime hoopis pakkuma omalaadi teenusena kauba identifitseerimist? Minu arvates on hoopis häirivam, kui ese (kaup?) postitatakse identifitseerimise teema alla ning rohkem või vähem varjatult lisatakse, et tegelikult on ainus soov see asi maha müüa.
Viimati muutis indrek, 14 Jaanuar N, 2010 18:09, muudetud 1 kord kokku.

Veteran
VVK liige
Postitusi: 258
Liitunud: 04 Oktoober L, 2008 00:00
Asukoht: Viljandimaa

Müügi- vahetuse foorum.

#22 Postitus Postitas Veteran »

Vaatasin ka lugupeetud hr. Mamba müügipakkumisi ning leian, et meie suht väikese liikmeskonnaga foorumis on tema poolt pakutaval kaubal tõenäoliselt vähe lootust ostetud saada. Vaadates siin kajastatavaid projekte, peaks see olema selgemast selgem.
Auto- moto foorum seevastu on taolise kauba pakkumiseks sobivam koht ja lootus õnnelik ostja leida suurem.
Seega- edu ja jõudu!
Tervitab Enno Öövel.

Mamba
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 01 Jaanuar R, 2010 00:00

#23 Postitus Postitas Mamba »

Tere!
Minu mõttekäigu on täpselt ära tabanud Hr. Autorestauraator.
Ruumi on meil küll palju aga mitte nii tohutult, aastaid tagasi sai ostetud vana karjalaut kus saaks oma töid teha ja pööningule on aastatega kogunenud tohutu kogus kola mida hiljem vaadates ja sorteerides vaatad kui mittevajalikku kraami, samas võibolla oleks olnud kellegil huvi ja üht-teist on ka uue omaniku leidnud. Auto-moto foorumist polnud varem midagi kuulnud ja see tundus igati õige koht. Muidugi kõige suurem tõenäosus midagi müüdud saada on vist ikkagi kasutada osta.ee teenuseid.
Ja kuna ise pole ka muidu mees ja tegelen väikest viisi asjadega mis mulle huvi pakuvad siis käin ka laatadel tihti omale vajalikke juppe otsimas. Ja tõesti Jumal olgu kiidetud et neid sodi lette on ja kastide kaupa kola kust saab vidinaid otsida sest nii nagu mina ei tunne motika juppe ei tunne enamus näiteks mg-13 taandurvedrut, või mis iganes vana ja keeruka vidina jubinaid. Ja nii ta täpselt seal laadal on et mis ühe jaoks sodi see teise jaoks kuld.
Kaks soovitust siiski suuremate segaduste vältimiseks oleks, juhuks kui minu suguseid tuhme siia veel satub. Esiteks alateema kus saab panna tuvastamiseks asju, selline teema on kõigis militaarfoorumites mida külastan ja sellest on kõvasti abi.
Võib tulla väga häid leide ja samas saavad õppida need kes nii targad pole.
Ja teiseks jääb selgusetuks piir vanatehnika ja vana kola vahel. Just selles mõttes et millisest aastast hakkab " liiga uus", või on mõni asi nii mõtetu sodi et siin ei aita enam vanus ka. Või kas on üldse võimalik seda piiri seada? Arvan et kõik oleme nõus et näiteks 85 aasta xj seeria jaguar on klassika, kui kõrvale panna sama aasta opel rekord siis teame kohe kuhu veskisse see opel pista. On asju mille puhul on kohe selge kuhu ta kuulub ja on asju mille puhul on erinevaid arvamusi rohkem kui küll.
Minu poolest on teema ennast ammendanud ja kui teised on nõus siis võiks selle lukku panna.
Kuna võin end nüüd enam vähem valgustatuks lugeda siis luban et foorumit enam ei risusta, edaspidi vaid neljarattaliste jupid ja enam vähem sõja aegsed või pisut peale seda.
Loodan et keegi ei jäänud viha pidama.
Tervitades Kristo!

Veteran
VVK liige
Postitusi: 258
Liitunud: 04 Oktoober L, 2008 00:00
Asukoht: Viljandimaa

Müügi- vahetuse foorum.

#24 Postitus Postitas Veteran »

Lugedes eelnenud jutte olen nüüd segaduses- kas tõesti pole piiri pandud, kustmaalt algab VANATEHNIKAKS lugemise vanusepiir?
Vene ajal Unic- klubis loeti tsiklite ja autode vanusepiiriks 25 ja 30 aastat. Euroopasse jõudmise järel löödi kõik ühe vitsaga- vanus 35 aastat!
Kõik peaks ju selge olema!!!
Ometi leitakse võrdsetest võrdsemaid siingi, mingid Jaguarid, BMW-d jms.Naeruväärne on väide, et kui noort 87. a. bemariga üritusele mitte lasta, siis...edasi jutt järelkasvu äralõikamisest ja noorte halvale teele sattumisest.
Viimane probleem küll rohkem auto-moto foorumil esinev, kuid mis tehnika vanusepiiri puutub, siis... mida arvate?
Tervitab Enno Öövel.

Mamba
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 01 Jaanuar R, 2010 00:00

#25 Postitus Postitas Mamba »

80-ndate masinaid on siin ju müügis, samuti nende varuosi. Mis vahet seal on kas müüa sääreväristaja kolbi või ascona küljeklaasi, üks sodi kõik.
Mina panin asjad müüki kuna ei teadnud nende tootmisaega ja kuna siin nägin müügis sarnaseid asju siis arvasin et võib panna.
See kas mõni tattnokats tahab oma 80-ndate raibet kuhugi näitusele viia jätab mind täiesti külmaks. See "tule taevas appi väljanäitus" on siin teedel iga päev. Jõudumööda koristame neid risusid igal aastal ja saadame veskisse et need mis on kahe silma vahele jäänud võiksid aastate pärast olla tõeliselt erilised vanad autod.

uko
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 09 Veebruar E, 2009 00:00
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

#26 Postitus Postitas uko »

Pildid jah.Magasingi sellepärast ühe minule vajaliku jubina maha.Aga küsiks hoopis suurelt ringilt ka,on endiselt vaja Zeti tule kopsiku peal olevat süüteluku katet.Tean meest kellel on, aga ei anna ära.Ehk on kellelgi? Oleks väga vaja.

Vasta

Mine “Müügi/Vahetuse foorum”