1. leht 1-st

M:nuffield universal four (traktor)

Postitatud: 17 Veebruar E, 2014 08:54
Postitas martinx9
Komplektne kuid mootori rikkega (ühel hülsil pragu sees, muidu täiesti töökorras). Ehitusaasta 1953.
Mõned aastad tagasi oli veel kasutusel talumajapidamises.
Mootoriks on 4DM ja rohkem saab lugeda masina kohta http://en.wikipedia.org/wiki/Nuffield_Universal


Info:56172788

Re: M:nuffield universal four (traktor)

Postitatud: 22 Veebruar L, 2014 10:53
Postitas martinx9
Kas kellelgi pole huvi? Kas Eestis keegi üldse vanu traktoreid taastab? Kõik varuosad saadaval http://www.malpasonline.co.uk/searchres ... elID=10132

Re: M:nuffield universal four (traktor)

Postitatud: 22 Veebruar L, 2014 11:18
Postitas special60
See kuulutus sobiks vist rohkem www.levatek.eu foorumisse.

Re: M:nuffield universal four (traktor)

Postitatud: 22 Veebruar L, 2014 11:21
Postitas kass
Huvi kohta ei oska arvata, ega see "vanatraktori" asi eriti laiade masside "teema" ei ole. Kuigi ka siinse foorumi tegelastest on mõned, näiteks lgp. Veteran, ka traktori üles vuntsinud, on siinne seltskond siiski rohkem härrasmeestest iluautode nautlejad. (kuigi klubi põhikirjas on mainitud igat sorti vanatehnikaga tegelemist, virtuaalset tööd jms, siiski on paljude algdokumentidega mitte tutvunud klubiliikmete arvamus selline, et põhitegevus on ilusate autodega kruiisitamine! :P ) Ka pole selle foorumi lugejaskond vist eriti suurearvuline, seega ei olegi mingi napi nädalaga erilist huvitulva oodata.

Re: M:nuffield universal four (traktor)

Postitatud: 22 Veebruar L, 2014 16:08
Postitas diesel
lambikese süttimisele aitaks kindlasti kaasa, kui wikipeediasse viitamise asemel oma masinast kasvõi üksainumas pildike juurde panna. kui veel ähmane vihje hinna suurusjärgule ka oleks, siis võiks kellelgi juba niipalju huvi tekkida, et võtab vaevaks vaatama tulla.

Re: M:nuffield universal four (traktor)

Postitatud: 22 Veebruar L, 2014 17:12
Postitas Autorestauraator
Pilt

Traktor on uhke ja huvi ka tekkis, aga tuleb tõele näkku vaadata: kui sooja garaazhikohta sellisele mänguasjale ei leidu, pole mõtet teda tänavaäärde külmetama vedada...

Sellisele leiduks kindlasti kodumajapidamises jõukohast tööd ka, kasvõi lume lükkamine. Siin, Tallinna äärelinnas on Edgari poisid üsna laisad ja tihtipeale kulub paar ööpäeva, enne kui mõni põka tänava puhtaks lükkab.

Aga ma olen kindel, et küllap huviline leidub, ole kannatlik! Kõige halvem sellele traktorile oleks, kui mõni saamahimuline vahendaja selle ära viiks.