Eesti jalgrattamuuseumi avatud uste päev ja konverents 25. novembril

Info peamiselt Eestis toimuvate vanatehnikaürituste kohta
Vasta
Sõnum
Autor
valdo
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 52
Liitunud: 02 Märts T, 2010 00:00

Eesti jalgrattamuuseumi avatud uste päev ja konverents 25. novembril

#1 Postitus Postitas valdo »

Eesti Jalgrattamuuseumis toimub sel laupäeval, 25. novembril järjekordne traditsiooniline avatud uste päev ja konverents. Seekord tulevad meile küll Raimo Laosma (Fujimees), kes räägib oma rattaretkest Ameerika põhjatipust lõunatippu ning monorattaga tuhandeid kilomeetreid läbi sõitnud Sylvain Oulala. Lisaks teeme ülevaate jalgrataste registreerimisest ja jalgrattamaksust Eestis läbi ajaloo, samuti ka oma muuseumi 2023. aasta tegemistest. Osavõtt on tasuta!

Ettekannetega alustame kell 13.00, muuseum on tasuta avatud kella 11-18. Ettekannete kuulamise järel teema giidiga ringkäigu muuseumis. Konverentsi korraldamist toetab Eesti Kultuurkapital. Kõik huvilised on oodatud.

Lähem teave - https://www.facebook.com/events/218286081280678/

Eesti Jalgrattamuuseum on entusiastidest eraisikute poolt asutatud muuseum, mis kajastab jalgratta ajalugu Eestis alates aegade algusest kuni 1991. aastani. Asume Järvamaal Väätsa vanas vallamajas (Pikk 9 Väätsa), Paidest 7 km, Türilt 11 km kaugusel. Meie muuseumi seitsmes saalis on välja pandud üle 180 ajaloolise jalgratta, mis kajastavad jalgratta ajalugu Eestis.

Pilt

Vasta

Mine “Vanatehnikaüritused”